Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: next
th: ถัดไป ›

en: Show
th: แสดง

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
