Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز

en: History
ur: ہسٹری
