Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: default
ar: المبدئي

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Buttons
ar: الأزرار
