Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: default
ast: predefiníu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
