Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: default
bg: по подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Text color
bg: Цвят на текста
