Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: default
cs: výchozí

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Slideshow speed
cs: Rychlost slideshow
