Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: default
cy: rhagosod

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Text color
cy: Lliw testun
