Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: default
da: standard

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Buttons
da: Knapper

en: Image path
da: Billedesti
