Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Views
de: Ansichten

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Circular
de: Kreisförmig

en: Animation speed
de: Animationsgeschwindigkeit

en: Image path
de: Bildpfad

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: pointer
de: Zeiger

en: Slideshow speed
de: Slideshow-Geschwindigkeit
