Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
