Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: default
el: προεπιλογή

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Buttons
el: Κουμπιά
