Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Text color
eo: Teksta koloro
