Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
es: Presentación de diapositivas

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: default
es: predeterminado

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Views
es: Vistas

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Buttons
es: Botones

en: Animation speed
es: Velocidad de la animación

en: Image path
es: Ruta de la imagen

en: Opacity
es: Opacidad

en: Aspect ratio
es: Relación de aspecto

en: Slideshow speed
es: Velocidad de la diapositiva
