Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: default
fi: oletus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Slideshow speed
fi: Diaesityksen nopeus
