Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: default
fr: défaut

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Views
fr: Vues

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Buttons
fr: Boutons

en: Circular
fr: Circulaire

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Image path
fr: Chemin de l'image

en: Opacity
fr: Opacité

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: Slideshow speed
fr: Vitesse du diaporama
