Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: default
gl: predeterminado

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Views
gl: Vistas

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Buttons
gl: Botóns

en: Image path
gl: Ruta da imaxe
