Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: default
gu: મૂળભૂત

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ
