Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: default
hr: Zadano

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta
