Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: default
hu: alapértelmezés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Buttons
hu: Gombok

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: Custom colors
hu: Egyéni színek
