Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: default
id: standar

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Views
id: View

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Buttons
id: Tombol

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi
