Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: default
it: predefinito

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Views
it: Viste

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Image path
it: Percorso per le immagini

en: Opacity
it: Opacità

en: Aspect ratio
it: Proporzioni

en: Slideshow speed
it: Velocità di scorrimento
