Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Buttons
ka: ღილაკები
