Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: default
kk: әдепкі

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
