Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ
