Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین
