Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: default
lt: įprasta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Buttons
lt: Mygtukai
