Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: default
lv: noklusējums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa
