Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: default
mn: Үндсэн

en: False
mn: Худал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
