Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
