Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: default
nl: standaard

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Slideshow speed
nl: Slideshow-snelheid

en: Custom colors
nl: Aangepaste kleuren
