Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: default
oc: defaut

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Buttons
oc: Botons
