Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Buttons
ps: تڼیګانې
