Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: default
pt: padrão

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Buttons
pt: Botões

en: Animation speed
pt: Velocidade da animação

en: Image path
pt: Caminho da imagem

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Aspect ratio
pt: Aspecto proporcional

en: Slideshow speed
pt: Velocidade do slideshow

en: Preload images
pt: Imagens pré-carregadas
