Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: default
ro: implicit

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Views
ro: Vizualizări

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Buttons
ro: Butoane

en: Image path
ro: Calea către imagine
