Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: default
sk: predvolené

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Image path
sk: Cesta k obrázku
