Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: default
sv: förvald

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Buttons
sv: Knappar

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Slideshow speed
sv: Hastighet för bildspel

en: Custom colors
sv: Anpassade färger
