Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Text color
th: สีของข้อความ
