Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: default
vi: mặc định

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Circular
vi: Vòng tròn

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh
