Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Background color
az: Arxa rəng
