Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: default
be: прадвызначана

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту
