Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག
