Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: default
ca: predeterminat

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Buttons
ca: Botons

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Image path
ca: Camí de la imatge
