Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: default
et: vaikimisi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Views
et: Vaated

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Buttons
et: Nupud

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe
