Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: default
eu: lehenetsia

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena
