Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: default
he: ברירת מחדל

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Buttons
he: כפתורים
