Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: default
hi: तयशुदा

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Views
hi: द्रश्य

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Buttons
hi: बटन
