Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: default
is: sjálfgefið

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta
