Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: default
ja: デフォルト

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Views
ja: ビュー

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Buttons
ja: ボタン

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Image path
ja: イメージパス
