Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: default
jv: gawan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Views
jv: View

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks
