Views jQFX ImageFlow (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: default
mr: मुलभूत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
